Охорона масових заходів
Охорона масових заходів

Щоб захід пройшов за запланованим сценарієм, забезпечується професійна охорона заходу. Залежно від типу, масштабу події потрібна певна кількість співробітників охорони. Дуже важливо підібрати професіоналів, які забезпечують грамотну організацію захисту і високий рівень безпеки. Задача кваліфікованих охоронців – запобігти конфлікту до того, як він почне становити загрозу для гостей або зіпсує враження від івенту. Фізична охорона вечірок і бізнес-заходів дозволить контролювати обстановку на всіх стратегічних ділянках і швидко відреагувати у надзвичайній ситуації.

ПЕРЕВАГИ ТАКОГО ВИДУ ОХОРОНИ:

 • 1

  Контроль обстановки на всіх стратегічних ділянках масового заходу

 • 2

  Швидка реакція в разі надзвичайної ситуації

 • 3

  Контроль предметів, що проносять на територію

 • 4

  Виявлення слабких сторін об'єкта і розробка рекомендацій з їх посилення

Вартість

Вартість

Не відкладайте безпеку свого майна!

security

Вартість охорони масових заходів складає від 150 грн/год

Залишити заявку на прорахунок

ПОСЛУГИ ОХОРОНИ В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Служба охорони «SKY» має кілька напрямків роботи – це служба охорони й охоронні системи.

Зараз під нашою охороною перебуває більше 1800 об’єктів. «SKY» здійснює діяльність за такими видами послуг: пультова охорона, виїзд на тривожну кнопку, особиста охорона, охорона полів, охорона масових заходів, супровід вантажів.

Завдяки найсучаснішому пультовому обладнанню з геолокацією, середня швидкість реагування на сигнал тривоги – лише 7 хвилин.

Ми приймаємо близько 4-х тисяч заявок на монтаж охоронних систем на рік. Це, зокрема, сигналізація, відеоспостереження, відеодомофон, пожежна сигналізація тощо.

«SKY» – це надійний захист і беззаперечна безпека.