Охоронні системи
Охоронні системи

Команда “SKY” надає послуги з реалізації, монтажу й обслуговування всіх систем безпеки: сигналізацій, відеоспостереження, пожежних сигналізацій. Також у нашому асортименті є великий вибір сейфів, відеодомофони, металодетектори, паркувальні боларди, турнікети та інші пропускні системи. Крім того, “SKY” здійснює технічну та фізичну охорону сонячних електростанцій, сільськогосподарських угідь і полів.

Сигналізація
Охоронна сигналізація – сучасний і надійний спосіб убезпечити об’єкт. Сигналізація допоможе запобігти незаконному вторгненню на територію і захистить майно в квартирі, будинку, магазині, офісі, на підприємстві.
Установка надійної охоронної сигналізації вирішує масу проблем і єдине в чому може бути незручність – вибрати оптимальний варіант сигналізації для вашого об’єкту.
У цьому вам допоможуть наші фахівці.

 

Відеоспостереження

Систему відеоспостереження встановлюють на об’єктах для отримання інформації про поточний стан об’єкту, що охороняється.

Часто наявність камер на об’єкті стають стримувальним фактором – не кожен зловмисник ризикне піти на злочин, знаючи, що кожен його крок зафіксують на відео.

Крім того, відеоспостереження дозволяє контролювати дії персоналу при касових операціях, при спілкування з клієнтами, або при прийомі товару. Ви зможете віддалено відстежувати ситуацію та вести спостереження за найбільш вразливими місцями. ⠀

 

Пожежна сигналізація

Система пожежної сигналізації дозволяє своєчасно виявити пожежу та сповістити про загоряння. Система реагує на задимлення, зміну температури повітря за допомогою спеціальних сповіщувачів. Сповіщувачі відправляють сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, після чого сигнал моментально передається на пульт централізованого спостереження.

Наші проектанти розроблять індивідуальний проект пожежної сигналізації, в залежності від типу приміщення, а монтажники виконають якісний монтаж системи та під’єднають на пожежний пульт спостереження, з подальшим обслуговуванням та наглядом.

 

Системи контролю та управління доступом

Системи управління доступом призначені для автоматичного управління входом і виходом людей в будівлю і приміщення організації, в’їздом і виїздом транспорту на територію.

Монтаж систем контролю і управління доступом дозволить забезпечити високий рівень безпеки на підприємстві. Крім цього з’явиться можливість отримання точної інформації про дотримання робочого графіка співробітниками, обліку та контролю робочого часу з урахуванням індивідуальних і змішаних графіків роботи, обмеження доступу на прохідних за часом доби та по днях тижня.

 

Сейфи

Надійний місткий сейф – обов’язковий атрибут діяльності будь-якої фінансової організації, банку, магазину, офісу чи готельного комплексу.

У нашому асортименті великий вибір сейфів: від мініатюрних вбудованих до великих банківських, різного типу, класу зламостійкості, кількості замків, додаткових функцій і навіть вогнестійкі.

 

Також сейф чудово підійде для зберігання цінних речей та готівки вдома.

 

Система “Безпечна школа”

Встановлення відеоспостереження та систем контролю й управління доступом дозволяє убезпечити учнів на території навчального закладу.

Монтаж комплексної системи відеоспостереження дозволяє забезпечити безпеку учнів та персоналу в закладах загальної середньої освіти, усуває загрози життю та здоров’ю учнів, вчителів та персоналу.

Система контролю та управління доступом на території школи дозволяє ідентифікувати осіб, що мають доступ на територію, обмежувати доступ до приміщення на заданому периметрі, реєструвати персонал і відвідувачів закладу та вести облік робочого часу персоналу.

Крім того, до програми “Безпечна школа” входить встановлення автоматизованої системи вимірювання температури тіла та розпізнавання облич.

 

“Безпечне місто”/”Безпечне село”

Комплексна система «Безпечне місто» призначена для автоматизації та вирішення найбільш важливих завдань сучасних міст. В першу чергу, це технічна підтримка служб громадської безпеки, надзвичайних служб.

Програма «Безпечне місто» — це:

  • оперативний цілодобовий контроль ситуації на вулицях і об’єктах міста в режимі реального часу
  • ведення відео- і аудіоархіву
  • автоматичне оповіщення про виникнення надзвичайних ситуацій відповідних служб і організацій, надання візуальної інформації з місць встановлення телекамер
  • відновлення ходу подій на основі записаних відеоматеріалів
  • інтеграція відеоінформації з інформацією інших автоматизованих систем міської інфраструктури.
Вартість

Вартість

Не відкладайте безпеку свого майна!

security

Вартість охоронних систем та монтажу складає від 8800 грн.

Залишити заявку на прорахунок

ПОСЛУГИ ОХОРОНИ В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Служба охорони «SKY» має кілька напрямків роботи – це служба охорони й охоронні системи.

Зараз під нашою охороною перебуває більше 1800 об’єктів. «SKY» здійснює діяльність за такими видами послуг: пультова охорона, виїзд на тривожну кнопку, особиста охорона, охорона полів, охорона масових заходів, супровід вантажів.

Завдяки найсучаснішому пультовому обладнанню з геолокацією, середня швидкість реагування на сигнал тривоги – лише 7 хвилин.

Ми приймаємо близько 4-х тисяч заявок на монтаж охоронних систем на рік. Це, зокрема, сигналізація, відеоспостереження, відеодомофон, пожежна сигналізація тощо.

«SKY» – це надійний захист і беззаперечна безпека.