Новини
Акція! Підключай систему Ajax та отримуй 3 місяці охорони в подарунок

Служба охорони “SKY” проводить акцію. Підключайте систему Ajax на пульт охорони “SKY” всього за 8800 грн і отримуйте 3 місяці спостереження в подарунок.

Професійна бездротова система безпеки Ajax легко доповнюється датчиками проти вторгнення, пожежі, затоплення та реле для дистанційного керування живленням електроприладів. Датчики підключаються за допомогою мобільного застосунку в кілька кліків.

Пристрої Ajax:

  • Захищають від вторгнень
  • Запобігають пожежі
  • Зупиняють затоплення

Відеоспостереження та дистанційне керування електроприладами здійснюється через мобільний додаток.

Підключайте систему Ajax напряму до пульту охорони “SKY”. При небезпеці ви отримаєте сповіщення, а на сигнал тривоги виїде група швидкого реагування.


Послуги охорони в Кропивницькому

Служба охорони «SKY» має кілька напрямків роботи – це служба охорони й охоронні системи.

Зараз під нашою охороною перебуває більше 1800 об’єктів. «SKY» здійснює діяльність за такими видами послуг: пультова охорона, виїзд на тривожну кнопку, особиста охорона, охорона полів, охорона масових заходів, супровід вантажів.

Завдяки найсучаснішому пультовому обладнанню з геолокацією, середня швидкість реагування на сигнал тривоги – лише 7 хвилин.

Ми приймаємо близько 4-х тисяч заявок на монтаж охоронних систем на рік. Це, зокрема, сигналізація, відеоспостереження, відеодомофон, пожежна сигналізація тощо.

«SKY» – це надійний захист і беззаперечна безпека.