![З друзями дешевше вдвічі! Купуй Ajax StarterKit та отримуй другий всього за 1 грн](https://sky-security.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/u-podarunok-4.jpg)
- Захищають від вторгнень
- Запобігають пожежі
- Зупиняють затоплення
- Контроль – через мобільний додаток
Служба охорони «SKY» має кілька напрямків роботи – це служба охорони й охоронні системи.
Зараз під нашою охороною перебуває більше 1100 об’єктів. «SKY» здійснює діяльність за такими видами послуг: пультова охорона, виїзд на тривожну кнопку, особиста охорона, охорона полів, охорона масових заходів, супровід вантажів.
Завдяки найсучаснішому пультовому обладнанню з геолокацією, середня швидкість реагування на сигнал тривоги – лише 5 хвилин.
Ми приймаємо близько 4-х тисяч заявок на монтаж охоронних систем на рік. Це, зокрема, сигналізація, відеоспостереження, відеодомофон, пожежна сигналізація тощо.
«SKY» – це надійний захист і беззаперечна безпека.