Новини
Служба охорони «SKY» на АgroExpo-2020

30 вересня у Кропивницькому стартувала наймасштабніша агропромислова виставка України «АgroExpo-2020».

Служба охорони «SKY» є постійним учасником АgroExpo і щороку дивує відвідувачів виставки. Цього року ажіотаж у містян викликав брендований Ford Mustang служби охорони та чарівні «копи», з якими залюбки фотографувались відвідувачі виставки.

Відвідувачі мали змогу оцінити також і охоронні системи – це, зокрема, відеокамери, паркувальні боларди, турнікети.

До речі, перевірити якість відеокамер можна було прямо під час виставки. На великому екрані транслювалось зображення з усіх камер спостереження, розташованих на території АgroExpo. Встановленням системи відеоспостереження займалась саме компанія «SKY».

Відвідати експозицію «SKY» можна ще до 3 жовтня. Загалом у виставці беруть участь 450 компаній-експонентів та 480 учасників «Покровського ярмарку».

Більше фото – на нашій сторінці у Фейсбук.


ПОСЛУГИ ОХОРОНИ В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Служба охорони «SKY» має кілька напрямків роботи – це служба охорони й охоронні системи.

Зараз під нашою охороною перебуває більше 1100 об’єктів. «SKY» здійснює діяльність за такими видами послуг: пультова охорона, виїзд на тривожну кнопку, особиста охорона, охорона полів, охорона масових заходів, супровід вантажів.

Завдяки найсучаснішому пультовому обладнанню з геолокацією, середня швидкість реагування на сигнал тривоги – лише 5 хвилин.

Ми приймаємо близько 4-х тисяч заявок на монтаж охоронних систем на рік. Це, зокрема, сигналізація, відеоспостереження, відеодомофон, пожежна сигналізація тощо.

«SKY» – це надійний захист і беззаперечна безпека.