Супровід вантажів
Супровід вантажів

Спеціалізована охорона вантажів – це можливість убезпечити матеріальні цінності від крадіжки, несанкціонованого доступу та інших неправомірних дій.
Відсутністю захисту часто користуються грабіжники і злодії. Нерідко нехтування заходами безпеки призводить до псування і навіть повної втрати всієї партії товару або вантажу.
“SKY” надає професійні послуги з охорони та супроводу вантажів, що перевозяться на будь-які відстані на всіх видах транспортних засобів. У роботі ми керуємося встановленими правилами безпеки і чималим досвідом у сфері охоронних послуг.

Переваги такого виду охорони:

  • 1

    Повна підготовка транспорту

  • 2

    Планування маршруту з технічними зупинками

  • 3

    Попередня перевірка вантажу, територій його відправки і прийому

Вартість

Вартість

Не відкладайте безпеку свого майна!

security

Вартість супроводу вантажів договірна

Залишити заявку на прорахунок

ПОСЛУГИ ОХОРОНИ В КРОПИВНИЦЬКОМУ

Служба охорони «SKY» має кілька напрямків роботи – це служба охорони й охоронні системи.

Зараз під нашою охороною перебуває більше 1800 об’єктів. «SKY» здійснює діяльність за такими видами послуг: пультова охорона, виїзд на тривожну кнопку, особиста охорона, охорона полів, охорона масових заходів, супровід вантажів.

Завдяки найсучаснішому пультовому обладнанню з геолокацією, середня швидкість реагування на сигнал тривоги – лише 7 хвилин.

Ми приймаємо близько 4-х тисяч заявок на монтаж охоронних систем на рік. Це, зокрема, сигналізація, відеоспостереження, відеодомофон, пожежна сигналізація тощо.

«SKY» – це надійний захист і беззаперечна безпека.